Jelenleg már 10 a nemzetközi szabvány szerint felújított teniszpályán és egy kétszintes minden igényt... A szombathelyi Agrobio Classic Kick-box Club 2006-ban alakult Mayer Gábor vezetésével. Ezelőtt sportolóink egy másik egyesület színeiben edzettek és versenyeztek. Az Agrobio Classic Kick-box Club tagja a Magyar Kick-box Szövetségnek, így a WAKO-nak, a nemzetközi kick-box világszövetségnek is. Az egyesületen... Hasznos Szent Márton kártya Menetrendek, taxi Tourinform Helyi rádiók Szociális int. és bölcsődék Egészségügy Étel házhozszállítás Bevásárlás, házhozszállítás Bolt, Szupermarket Nemzeti Dohányboltok Bank automata Magyar Posta Hivatalok Helyi hírportálok Autószervíz Gumijavító Oktatás 2022-04-06 20:00:00 08:00:00-19:00:00

Don Pepe Szombathely / Don Pepito Étterem -Szombathely - Szombathely, Hungary

A második félidőt Bakos Roli kapáslövése vezette be, de sajna a löket célt tévesztett. Pár pillanat múlva viszont újfent Gaca fogott meg egy háríthatatlannak látszó bombát. A 38. percben aztán megdupláztuk az előnyünket: Havasi Marci vett le gyönyörűen egy hosszan előreívelt labdát, majd 2–0-ra alakította az állást. A 44. minutumban ismét Hava következett, aki a védők közül kilépve szerezte meg harmadik találatunkat. A folytatásban a DP átállt a "vészkapusos" játékra és ennek köszönhetően sikerült is nekik jó pár ziccert kialakítaniuk, ám Gaca eszén ezen a napon nem lehetett túljárni. A kisebb hátsérüléssel bajlódó cerberusunk briliáns védések sorát bemutatva óvta meg kapunkat a góltól, így hatalmas részt vállalt 3–0-s győzelmünkből. A magabiztos siker azt jelenti, hogy győztes mérkőzésen térhetett vissza hosszú kihagyása után Szabella Olivér. A helyzet pikantériája, hogy Oli szeptember közepén éppen a Don Pepito ellen szenvedett súlyos vállsérülést. Emellett pedig a csapat így győzelemmel tudta köszönteni Kóbor László hetedik unokáját.

Donpepito - Szombathely | Pizzavadasz.com

Gól: Kárász F. 2, Szakács Sz., Kasparik Zs. Török P. Szombathelyi Szarkák-Grund FC Fakocsma 2-4 (0-1). Gól: Horváth R., Fazekas A. Tóth T. 2, Németh G. Akmé Kft. -Szombathelyi Energia 2-5 (0-1). Gól: Németh S., Rátkai G. Kiss G., Siklósi Sz. 2, Szakmári Gy., Kovács E. Akmé Kft. III. osztály: Szuperinfo-LK Bulls-Alfa-Mont 9-0 (1-0). Gól: Vörös D. 3, Varga D. 2, Berta A. 2, Dévai R., Kócs F. Duó-TK Kft. -Mentők Szombathely 1-4 (1-3). Gól: Gergácz R. Csordás Zs. 2, Tóth A., Családi O. Alfa-Mont-Tűzoltóság 0-8 (0-2). Gól: Győrffy M. 3, Németh N. 2, Polákovics J., Halász R., Sági A. Epcos Kispályások-Szuperinfó-LK Bulls 1-3 (1-1). Gól: Alföldi Z. Lippai D., Vajda K., Sári D. Mentők Szombathely-LUK Savaria 6-6 (4-2). Gól: Dr. Koltay Z., Családi O., Horváth R., Horváth L. 2, Csordás Zs. Pereszteghy A. 2, Dienes E. 4. Vegyeszöldség-OFFICE 4-4. Gól: Ukvárdy B., Bonti T., Molnár P., W. Bartha Gy. Haraszti P. 2, Takács G., dr. Németh K. Váci FC-Boci Betérő Herény 0-9 (0-3). Gól: Kovács G. 2, Buday L., Tóth D., Ragasits M., Koller T., Tomor B., Rácz M., Németh R. Concordia Üzemanyagkutak öregfiúk osztály: Milán Old Boys-Jumbo Intertransz Százhold 2-14 (2-4).

Don Pepito Pizzéria, Étterem & Pub - Éttermek - SzombathelyPont

nov 05 2021 Roppant fontos győzelemmel zárta a 2021-es esztendőt az Illés Akadémia Edzők kispályás labdarúgócsapata. A mieink az A-csoport 10. fordulójában 3–0-ra verték a nagy rivális Don Pepito együttesét. A pontvadászat őszi szezonjának egyik csúcsrangadóját játszotta Kóbor László legénysége a jelenlegi listavezető DP ellen. Ennek megfelelően mindkét gárda nagyon odafigyelt a védekezésre, így az első 20 percben nem is igazán forogtak veszélyben a kapuk. A mieink közül Bakos Roli és Halmai Ramon előtt ugyan adódott egy-egy helyzetecske, de ezekből nem született gól, akárcsak az ellenfél szögletvariációit követően sem. A 21. minutumban viszont Havasi Marci gyorsan elvégzett sarokrúgása után Tóth Máté talált a hálóba, megszerezve ezzel számunkra a vezetést. Nem sokkal később ismét Máté lehetett volna eredményes, ám lövése elakadt a Don Pepito kapusában. Ezt követően viszont az ellenfél jött: előbb egy hatalmas ziccert hagytak ki, majd Németh Gábor, azaz Gaca hatalmas védése kellett ahhoz, hogy a szünetben is 1–0-ra vezethessünk.

05 08:00 Címvédő futsalcsapatunk 3-2-es győzelmet aratott a Veszprém ellen, ezzel pedig a felső-házi rájátszás hatodik játéknapján biztosítottuk helyünket a bajnoki fináléban. Kiváló csapatmunkával, remek védekezéssel, számos Gyimesi Máté bravúrral, valamint Hajmási Milán, Henrique Diniz, valamint Vas Ádám bombáival... 2022. 04 08:00 A női labdarúgó NB I. 15. fordulójában a Haladás-Viktória FC szép győzelmet aratott a második helyen álló ETO FC Győr ellen. Haladás-Viktória FC-ETO FC Győr 2-0 (2-0). Szombathely, Haladás Sportkomplexum, 120 néző, női NB I. -es labdarúgó-mérkőzés, vezette: Kovács T. Haladás-Viktória: Bíró -... Hatalmas akarattal, szívvel küzdve fordítottunk a második félidőben és előre léptünk a tabellán. Szabadidő Kulturális intézmények Sportolási lehetőségek Disco, klub Szabadulós játékok Szerencsejáték A Késmárk utcai sporttelep teniszpályái több évtizede Szombathely város részét képezik. A Savaria T. C. 1996-os megalapulásakor 6 pálya és egy egyszintes klubház ált a teniszt szeretők rendelkezésére.

don pepito szombathely menu

Don Pepito 0 értékelés Elérhetőségek Cím: 9700 Szombathely, Körmendi út 52. Telefon: +36-94-516516 Weboldal Kategória: Pizzéria, Olasz étterem, Gyorsétterem Fizetési módok: Készpénz Parkolás: Saját parkoló Pláza: Savaria Plaza Bevásárlóközpont Részletes nyitvatartás Hétfő 10:00-22:00 Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap További információk Éttermünk a Savaria Plaza Bevásárlóközpontban található. Legyünk tészta-vagy húskedvelők, fogyókúrázók vagy édes szájúak, egy biztos, jóllakottan és elégedetten fogunk távozni a Don Pepito étteremből. Pizzák nagy választékban, desszertek, és sok-sok más finomság! Az újra nyílt pultban: hamburger (a húspogácsa 100% marhahús) vegetáriánusoknak zöldségpogácsával, hot-dog, gyros, saláták, melegszendvics! Ha nincs kedved kimozdulni otthonról vagy a munkahelyedről, házhoz visszük kedvenc finomságaidat. Vélemények, értékelések (0)